סדרת תאי גזע ST

מוצרי טיפוח עשירים בתאי צמח מחדשים ומרעננים

תכונה אחת של קו cells ST היא תאי גזע צמחיים מיוחדים, אשר רק לאחרונה החלו להיכנס לשימוש פעיל במוצרים קוסמטיים, הודות לשנות מחקר מדעי רבות.
תאי הצמח הינם תאים מריסטמיים, תאים אלו הינם חלק מרקמה מתחדשת תמידית של תאי צמח והם נלקחים מאזור הצמח בו מתבצעת הגדילה. התאים המריסטמיים הינם תאים לא–מובחנים (תאים שלא איבדו את תכונות הריפוי והחידוש שלהם).
מעבדת און–מכבים ייצרה קו ייחודי של מוצרי טיפוח עשירים בתאי צמח מחדשים ומרעננים. מוצרים אלה הראו יעילות רבה בחידוש העור, ובשימור תחושת הרעננות והנעורים של עור הפנים.
מחקרים מראים כי תאי גזע צמחיים בטוחים לחלוטין לשימוש וכי ביכולתם להגדיל את מספר תאי הגזע באפידרמיס העורי ולהגן עליהם מהשפעות שליליות כמו לחץ ונזקים אחרים.
תאי הגזע הצמחיים הוכחו גם כיעילים במיוחד בהאטת תהליך ההזדקנות של זקיקי השיער. תאים אלו יכולים להגן על עור הפנים מפני קרני UV מזיקות, ולצמצם את השפעות הלחץ והמתח על העור.
גוון העור משתפר פלאים, מספר הקמטים יורד, פעילות תאי האפדירמיס גדלה בכמעט %50 בזמן מהיר במיוחד ופעילות אנזימים המזיקים לעור (אנזימים המזיקים לקולגן ולחומצות ההיאלורוניות המצויות בעור) פוחתת גם היא.

מוצרים בסדרת תאי גזע ST

דילוג לתוכן